Nabízím k pronájmu svojí chatku u rekreačního rybníka Hnačov.
Hnačov rybník

Hnačov rybník

Rybník o rozloze 68,38 ha je největším rekreačním Rybníkem v okrese Klatovy. Leží jihovýchodně od Klatov u obce Hnačov. Rybník poskytuje mnoho příležitostí k vodním sportům a rybolovu. Je vyhledávaným rekreačním místem, kde je umístěn atukokemp a řada chat vhodných k ubytování.

Vítejte!

Chatka je určená pro max. 5 osob (3 dospělí + dvě děti), Spaní pro dospělé je ve větším pokoji (dvoulůžko z gauče a jedna rozkládací postel), pro děti je rozkládací sedačka v menším pokoji s kuchyňským koutem. Chatka má vlastní sociální zařízení (spcha a WC). Chata je vybavena TV, el. troubou s dvouplotýnkou, mikrovlnkou, minivěží, přenosným grillem,minipračkou (nutné dávat do ní horkou vodu z boileru, sama neohřívá), ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí. V chatce najdete nádobí, příbory, porcelán, skleničky, hasicí přístroj, prostředky na úklid, mýdlo, apod.. Nutné je vlastní povlečení. Kousek před chatou je společné větší ohniště.

V areálu přilehlého kempu je velký bazén, trampolína, dětské hřiště - slouží pouze hostům kempu Nad rybníkem, restaurace (mohu doporučit pizzu Hnačovský speciál).

Pronájem je možný celoročně na týdenní turnusy so/so, check out kolem 10:00, check in kolem 14:00.

CENA ZA TÝDEN 4000,-- Kč

Cena zahrnuje týdenní spotřebu elektrické energie ve výši 125 kW a vody 8 m3. Nad uvedené množství bude účtováno za 1 kW 7,-- Kč a za 1 m3 vody 50 Kč.

Vratná kauce na vybaveni a nadlimitní spotřebu činí 2000 Kč.

Cena za pobyt se hradí při příjezdu. Hosté provádí závěrečný úklid.

V chatě je zákaz kouření!!! Lze kouřit na podestě před chatou.

Zvířata nejsou až na výjimky povolena, po dohodě s majitelem lze zvíře zvyklé v bytě (tj. neničicí nábytek, koberce apod) a s páníčkem co si po něm důkladně vyčistí interiér chaty, nebude ho nechávat na volno běhat po chatové osadě/kempu a bude po něm uklízet. Za chatou je kotec pro psy o velikosti 2x2,5 metru. Není moc bytelný a má dřevěnou podlážku ale pokud je váš pes zvyklý a nebude se snažit podhrabat a zkoušet pevnost spojů, nýtu apod. tak ho kotec udrží.
Chata

Chata

Chata
728x90.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one