Nabízím k pronájmu svojí chatku u rekreačního rybníka Hnačov.
Hnačov rybník

Hnačov rybník

Rybník o rozloze 68,38 ha je největším rekreačním Rybníkem v okrese Klatovy. Leží jihovýchodně od Klatov u obce Hnačov. Rybník poskytuje mnoho příležitostí k vodním sportům a rybolovu. Je vyhledávaným rekreačním místem, kde je umístěn atukokemp a řada chat vhodných k ubytování.

Rubriky

Vítejte!

Chatka je určená pro max. 5 osob (3 dospělí + dvě děti), Spaní pro dospělé je ve větším pokoji (dvoulůžko z gauče a jedna rozkládací postel), pro děti je rozkládací sedačka v menším pokoji s kuchyňským koutem. Chatka má vlastní sociální zařízení (spcha a WC). Chata je vybavena TV, el. troubou s dvouplotýnkou, mikrovlnkou, minivěží, přenosným grillem,minipračkou (nutné dávat do ní horkou vodu z boileru, sama neohřívá), ledničkou s mrazákem, rychlovarnou konvicí. V chatce najdete nádobí, příbory, porcelán, skleničky, hasicí přístroj, prostředky na úklid, mýdlo, apod.. Nutné je vlastní povlečení. Kousek před chatou je společné větší ohniště.

V areálu přilehlého kempu je velký bazén, trampolína, dětské hřiště - slouží pouze hostům kempu Nad rybníkem, restaurace (mohu doporučit pizzu Hnačovský speciál).

Pronájem je možný celoročně na týdenní turnusy so/so, check out kolem 10:00, check in kolem 14:00.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7413"
Dobrý den, měla bych zájem o pronájem chatky č. 2 na víkend v listopadu. Prosím o zaslaní bližších informací o ceně a obsazenosti chatek na e-mail mata.vondy@seznam.cz
Předem děkuji.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one